D4140-07-13.00A16-A
Austria
7xD
4.0945
D4140-07-13.00A16-A
3.6610
16.00mm
Metric
D4140
Viewed together
Benchstand Belt, Coated, 6 in W, 48 in L, 50 Grit, Coarse, Ceramic, Predator, Yellow