D4120-03-31.00F32-P45
Germany
3xD
118.80mm
D4120-03-31.00F32-P45
31.00mm
93.00mm
185.00mm
1
32.00mm
60.00mm
D4120
Viewed together
Benchstand Belt, Coated, 6 in W, 48 in L, 50 Grit, Coarse, Ceramic, Predator, Yellow