D4120-05-32.00F32-P45
Germany
5xD
185.30mm
D4120-05-32.00F32-P45
32.00mm
160.00mm
252.00mm
1
32.00mm
60.00mm
D4120
Viewed together
Benchstand Belt, Coated, 6 in W, 48 in L, 50 Grit, Coarse, Ceramic, Predator, Yellow